ANA SAYFA  l  ÇÖZÜMDE EĞİTİM  l  HAKKIMIZDA  l  K12NET  l  iLETiŞiM  l

HAKKIMIZDA

Çözüm kursları; yenilikçi eğitim felsefesi, her bir öğrencinin biricik olduğu anlayışı, kişiye özgü eğitim metotlarıyla, öğrencilerin kendi geleceklerine hazırlanmalarına destek olmaktadır.

Öğrencilerin ulaşmak istedikleri akademik başarının en önemli anahtarları etkili takip ve geri bildirim sistemidir. Her bir öğrenci akademik yıl boyunca planlamalar, programlar, ölçme-değerlendirme işlemleri, kapsamlı rehberlik hizmetleri ile takip edilmekte; gerçekleştirilen analizler doğrultusunda eksikleri tamamlanmaktadır. Tüm bu çalışmalar; alanında uzman, dinamik ve deneyimli yönetici ve öğretmen kadrosuyla gerçekleştirilmektedir.

Eğitimde niteliğin artırılması önemseyen çözüm kurs merkezlerinde öğrenciler; sorumluluk sahibi, kendine, topluma ve yaşadığı çevreye saygılı, düşünen, üreten, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinen bireyler olarak yetişmektedir.

Öğrencilerimizin sahip olduğu yetkinlikleri ve bilgi düzeylerini gözeterek doğru ve etkili eğitim sistemlerimizle başarı yolculuklarında her zaman yanlarındayız.

SINAVLARDA YÜKSEK BAŞARI
Çözüm kurs merkezleri ile sınavlarda yüksek başarı yakalayarak hayallerinize ulaşın.

GELECEĞE İMZAMIZI ATIYORUZ
Rehberlik servisimiz öğrencilerimiz sınavlara hazırlanırken her aşamada onlara yön vererek geleceklerine imza atıyor.

YAYIN DESTEĞİ
Eğitim sektöründe 25 yılı aşan bir süredir başarı ve birikimin adı olan Çözüm, bu tecrübesini özenle hazırladığı yayınlarına taşıyor.

GÜÇLÜ KURUMSAL YAPI
Türkiye’nin en büyük eğitim markası Çözüm her zaman yanınızda.